kontakt:

kosmetika

Daniela 774 212 191
Daniela

Daniela

Adresa:

Erbenova 15, Plzeň,

samostatný vchod

p.s. kvůli jednosměrkám,
je lepší dát do navigace:


Žižkova 57, PlzeňMAPKA

DOMÁCÍ PÉČE

LARENS je moderní a specializovaná značka kosmeceutik, orientovaných na boj proti stárnutí a kožním problémům. Představuje regeneraci, výživu a péči v jednom.

LARENS nabízí dvě ucelené řady. Produkty pro profesionální ošetření a také řadu určenou k domácí péči. Pokud by Vás nabídka zaujala, můžete si výrobky buď zakoupit ve studiu nebo je objednat u výrobce ZDE


Kromě účinků proti stárnutí jsou kosmeceutika LARENS odpovědí na potřeby problematické pleti se sklonem k alergiím. Pleti, která zápasí s atopickou dermatitidou nebo psoriázou, jakož i pleti poškozené v důsledku nepříznivého vlivu vnějšího prostředí.
 

Představují také zhmotnění více jak deseti let výzkumu prof. Frydrychowského, společně s dalšími vědci, dermatology a kosmetology.


Klíčová složka v podobě BIOPEPTIDE COMPLEX - zdroj přírodních peptidů nazývána též „budoucností kosmetologie” představuje recept WellU na časem nenarušený vzhled.
 

Přítomnost více než 70 aktivních látek, včetně biologicky aktivního kolagenu, ektoinu, kyseliny hyaluronové, aminokyselin, přírodních vitamínů, výtažků, olejů a NUTRIVI vody, která účinně přenáší aktivní látky do hloubky kůže, představuje bezpečnou, neinvazivní, ale stejně účinnou alternativu k botoxu, výplňovým injekcím a zákrokům estetické chirurgie.

 

Pokud chcete získat 10% slevu, 
použijte tento slevový kód:

​ 
2GEMS9MXTZ

odkaz Vás přesměruje na stránky WellU
LARENS.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one