Adresa:

Erbenova 15, Plzeň,

samostatný vchod

p.s. kvůli jednosměrkám,
je lepší dát do navigace:


Žižkova 57, Plzeň

775997686MAPKA

Sanuslife

Úryvek z pohádky "Živá voda" (Bratři Grimmové)

Byl jednou jeden král, který byl velmi nemocný a už nikdo nevěřil, že z té nemoci vyvázne živ. Měl tři syny, kteří z toho byli tak zarmoucení, že chodili zámeckými zahradami a plakali a plakali. Tu je potkal stařičký muž a vyptával se na původ jejich žalosti. Tak mu řekli, že jejich otec je nemocen tak, že jistě umře, neboť  mu nemůže nic pomoci. Stařec odvětil: „Já bych o jednom prostředku věděl, je to živá voda, kdo se jí napije, ten se opět uzdraví.
ziva_mrtva.jpg
Život našich předků byl plný magických příběhů a vyprávění. Dnes bychom mohli použít slovo "pohádek". Velmi často se v nich zmiňuje pojem mrtvá a živá voda. A protože pohádky většinou končí optimisticky, pojďme se i my věnovat jen živé vodě... 

Kvalitní pitná voda patří k základním životním potřebám a její odpovídající příjem (spolu s příjmem dalších tekutin) je nejen podmínkou pro správné fungování všech procesů v lidském těle, ale přispívá i k naší duševní pohodě. 

Riziko spojené s nevhodnou kvalitou nelze vyloučit u žádné vody, bez ohledu na to, zda se jedná o vodu ze studny nebo z vodovodu, o vodu upravenou nějakým zařízením nebo vodu balenou. 
zdroje.jpg
linka.png
Pokud se v našem hledání ideální (živé) vody zaměříme na vodu z "kohoutku", je to především proto, že je více a častěji kontrolovaná než ostatní zdroje. Navíc kohoutková stojí v průměru 1000x méně než voda balená. Je však třeba podotknout, že ani kohoutková není vždy 100% ideální. Je známo, že voda z veřejného vodovodu obsahuje i řadu škodlivých látek. Například jen samotné přečištění se často řeší chlorem, používá se i síran hlinitý nebo polyfosforečnany. Bez těchto chemikálií by podle vodohospodářských společností nebylo možné dodat vodu odpovídající hygienickým požadavkům.

Ve vodě se mohou vyskytovat těžké kovy. Působením lidské činnosti se těžké kovy dostanou do půdy a odtud do vody. Některé těžké kovy mohou být při vyšších koncentracích toxické (železo, měď, zinek). Dalšími látkami, které se mohou dostat do vody z půdy, jsou pesticidy a herbicidy. Jde o chemické látky, které se používají v zemědělství, a proto se odtud snadno dostanou do podzemních i povrchových vod. Dle Světové zdravotnické organizace pesticidy způsobují změnu v DNA a působí nepříznivě na vývoj plodu v těle matky. Dalším častým problémem kvality vody jsou dusičnany, jde opět o látky, které jsou používány v zemědělství jako hnojiva. Dusičnany přijímané z vody mohou podle průzkumů podporovat vznik rakoviny žaludku, jater, tlustého střeva a močového měchýře. Dalším častým znečištěním jsou antibiotika, hormony apod.


 
spotřeba.jpgZ grafu je zřejmé, že většinu vody z kohoutku spotřebujeme na činnosti, kde kvalita není až tak zásadní.
 
A právě tímto směrem se vydal projekt společnosti Sanuslife.

Zaměřil se právě na těch cca 7% vody, které používáme na vaření či pití a pomocí nejmodernějších, cenově dostupných technologií, ji doupraví. Výsledkem je  čistá,  zásaditá (pH 8-9),  bohatá na kyslík (OH-), plná antioxidantů (-190 mV), drobně strukturovaná a energetizovaná ŽIVÁ VODA! 

Dobrá správa je, že  cena takto upravené vody se pohybuje od 2,50 do 4 Kč za litr.
linka.png
Karafa Ecaia je navržena na denní spotřebu cca 5 litrů vody. Účinnost filtru prošla řadou nezávislých studií (Dermatest) s výsledkem "velmi dobře"

Moderní design z použitím naprosto bezpečných materiálů. Objem přefiltrované vody 1,5 litru, elektronický ukazatel výměny filtru, lze mýt v myčce. Součástí balení jsou 2 filtry, tedy celkem 600 litrů optimalizované vody.

Pokud se zajímáte o podrobnější informace, klikněte na následující odkaz, který vás přesměruje na stránky výrobce.

 
karafa_kolaz.jpg
Ionizátor Ecaia je ideální od cca 8 litrů vody denně. Účinnost filtrace prošla řadou nezávislých studií (Dermatest) s výsledkem "velmi dobře" Stačí jej připojit na vodovodní kohoutek, zapojit do elektrické zásuvky a ihned si můžete sami vyrobit kvalitní živou vodu.
  •  Špičkové materiály
  •  7 speciálních platinou potažených elektrod
  •  Mechanický ventil
  •  Regulace průtoku
  •  20 ionizačních stupňů
  •  FILTER TECHNOLOGY by SANUSLIFE   INTERNATIONAL Inside
  •  6 let záruka
 
Pokud se zajímáte o podrobnější informace, klikněte na následující odkaz, který vás přesměruje na stránky výrobce.
 
jonizator_02.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one