kontakt:

kosmetika

Daniela 774 212 191
Daniela

Daniela

Adresa:

Erbenova 15, Plzeň,

samostatný vchod

p.s. kvůli jednosměrkám,
je lepší dát do navigace:


Žižkova 57, PlzeňMAPKA
IPL (intenzivní pulzní světlo) je velice účinný nástroj v boji s těmito nešvary pokožky: permanentní depilace chloupků, odstranění akné, odstranění žilek, pigmentové skvrny a rejuvenace (omlazení pleti).


IPL světlo z anglického ,,Intense Pulsed Light" označuje přístroje pracující na principu světelného výboje. IPL výboj je vstřebáván cílovou tkání. Dojde ke změně ze světelné energie na teplo, to vytvoří požadovaný efekt např. trvalé odstranění chloupků- permanentní depilace.

IPL světlo exceluje při rejuvenaci pleti, odstranění pigmentové nerovnoměrnosti, odstranění akné a odstranění drobných červených žilek. Výborné výsledky má též při depilaci, která je doživotní. Všechna tato ošetření mohou být provedena okamžitě a rychle. Doporučujeme zejména v zimních měsících, ale i v létě při užívání pleťových krémů s vysokým SPF.


Fotoepilaci je možné provádět na celém těle (ruce, lýtka, stehna, nohy kompletně, ramena, záda, prsa, břicho atd.), ale nejčastěji se využívá v oblasti bikin, v podpaží a velmi často v oblasti obličeje (horní ret, brada, tváře atd.).

woman5.png

 horní ret, prsty rukou a nohou

 160 Kč


 brada a tváře
  300 Kč

 podpaží, třísla, nárty, kotlety, okolí bradavek, bříško

 300 Kč

 brazilka, předloktí, nadloktí

  500 Kč

 celé paže, ramena, lýtka, stehna

 600 Kč

 celá záda

 700 Kč

 celé nohy

 1000 Kč

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one