kontakt:

kosmetika

Daniela 774 212 191
Daniela

Daniela

Adresa:

Erbenova 15, Plzeň,

samostatný vchod

p.s. kvůli jednosměrkám,
je lepší dát do navigace:


Žižkova 57, PlzeňMAPKA

ZDRAVÍ

Výživové doplňky Nutrivi představují jednoduchý a účinný způsob pro obnovu rovnováhy organismu.
 

Produkty dodávají tělu nezbytné živiny, přírodní bílkoviny, minerály, vitamíny, které byste marně hledali ve vysoce zpracovaných potravinách nebo v moderní civilizací narušeném životním prostředí.
 

Je to kumulování přírodních látek: zázvoru, kurkumy, aceroly, červené papriky, šípků, malin a mnoha jiných, jejichž zdravotní a terapeutické vlastnosti dosud zůstávaly v pozadí.

 

Toto vše s naší základní recepturou BIOPEPTIDE COMPLEX - formuli přírodních peptidů s blahodárným vlivem na kondici kostí, kloubů, šlach a kůže, jako i Nutrivi vodě, která přenáší aktivní látky do nitra organizmu a podporuje odstraňování toxinů z těla.

cf5c78a126a1b79c838a5982d8debb6445d427f2-img.jpg
slim food.jpg
Nutrivi.jpg
Revicoll Omega

Revicoll Omega

Multifunkční přípravek s mimořádným významem pro oběhovou soustavu a kostru. Obsahuje koncentraci mastných kyselin omega 3, aminokyselin, peptidů a rybího kolagenu. Účinky vápníku a vitamínu D obsažených v přípravku doplňuje vitamín K2 MK-7, který je nezbytný pro normální fungování. Revicoll Omega Plus je komplementární doplněk stravy bohatý na celou škálu minerálních látek a stopových prvků, které si tělo nedokáže syntetizovat samo a proto je musí získávat zvenčí, ze stravy.
Revicoll Omega

Revicoll Omega

Vitamin C+.jpg
Vitamin C+ 2.jpg
physio.jpg
physio 2.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one